SALOMON Start Up

Salomon StartUp

 

Nechte si poradit ideální obutí pro půlmaraton i maraton z nové trailové kolekce SALOMON a užijte si naplno SALOMON JESENICKÝ MARATON!

 

PŮLMARATON HOBÍK

Je pro tebe „půlka“ v terénu sama o sobě výzvou? Je pro tebe mnohem důležitější, než výsledný čas dostat se do cíle? Pak se chceš v první řadě cítit maximálně komfortně a bezpečně. A to vše ti zcela jistě poskytne model PULSAR TRAIL, který dokonale tlumí a je velmi stabilní i v náročném terénu. Těm běžcům, pro které je hlavní cíl závod dokončit a na výsledný čas příliš nehledí můžeme rovněž doporučit skvěle tlumený model ULTRA GLIDE 2 a nebo všestranný a neobyčejně univerzální model SENSE RIDE 5, který si skvěle poradí s jakýmkoliv terénem.

PULSAR TRAIL ULTRA GLIDE 2 SENSE RIDE 5

 

PŮLMARATON ZÁVOĎÁK

Jsi-li naopak běžec - závodník, který počítá každou vteřinu, pak sáhni po závodním ultralehkém modelu S/LAB PULSAR 2 (bude-li sucho) a nebo S/LAB PULSAR 2 SG s hlubším vzorkem (pro deštivé a mokré počasí) a nic tě v souboji s časem nezastaví! S hmotností pouhých 178 gramů jen těžko hledají konkurenci.

S/LAB PULSAR 2 SG S/LAB PULSAR 2

 

MARATON HOBÍK

Maraton se svými 42 kilometry, to už je pořádná porce a navíc ve vysokém tempu! Veškerá tvá pozornost tak musí být zaměřena na výkon a není možné nechat se rozptylovat nevhodným obutím. Spolehni se proto na skvěle vyváženou kombinaci tlumení a dynamiky modelů Salomon ULTRA GLIDE 2 a nebo PULSAR TRAIL/PRO 2 s technolií EnergyBlade. Oba trailové speciály jsou nečekaně rychlé a dynamické a vy se nemusíte obávat žádných překážek. Perfektní tlumení s vysokou energetickou návratností vám dá nečekaný pocit nejen komfortu, ale i tolik potřebné stability a jsitoty v technickém terénu. Širší střih svršku s technologií Sensifit nedá šanci žádným otlakům a puchýřům. Prostě skvělá volba i pro nejnáročnější hobíky.

PULSAR TRAIL/PRO 2 ULTRA GLIDE 2

 

MARATON ZÁVOĎÁK

Na maratonskou distanci potřebuješ obutí bez jakýchkoliv kompromisů! Chceš překonat traťový rekord a nebo svůj osobní nejlepší čas? Spolehni se na již legendární model S/LAB ULTRA 3 který v podstatě nemá slabinu. Tlumení, dynamika, stabilita, ochrana, komfort a nízká hmotnost... vše osvědčeno těmi nejlepšími běžci na světě a nejtěžšími horskými závody. Prostě sázka na jistotu.

S/LAB ULTRA 3

 

Mrkni na www.salomon.com a prohlédni si celou aktuální nabídku.

 

Hlavní partner závodu

Salomon StartUp To mě zajímá!

Partneři závodu

Spolupracujeme s

Pořadatelé