SALOMON Start Up

Salomon StartUp

 

Chystáte se na Salomon Jesenický maraton a přemýšlíte nad vhodnou výbavou, která vám pomůže splnit vaše vytčené cíle? Máme pro vás tipy na tu správnou trialovou obuv, která je jako stvořená pro krásné stezky a traily hlavního hřebene Hrubého Jeseníku, po kterém vede trasa tohoto náročného, ale krásného horského závodu.

 

PŮLMARATON „HOBÍK“

Chceš si svůj horský půlmaraton skvěle užít a nepereš se na špici o každou pozici? Na prvním místě je pro tebe komfort a jistota v náročném terénu? Vyzkoušej nový a přepracovaný legendární model SPEEDCROSS 6! Kromě toho, že díky vyšší vrstvě tlumící pěny neucítíš ostré kameny, kterých na trati jistě potkáš mnoho, také budeš mít stoprocentní jistotu a trakci a to i za mokra. SPEEDCROSS 6 je prostě sázka na jistotu…

Salomon SPEEDCROSS 6

 

PŮLMARATON „PROFÍK“

Jestliže se chystáš bojovat o vteřiny a první příčky v cíli rychlého horského půlmaratonu, pak potřebuješ i boty, které ti v tvém úsilí vyjdou maximálně vstříc. Novinka v kolekci 2022 Salomon PULSAR TRAIL jsou skvělou volbou pro všechny rychlíky, kteří mohou využít inovativní technologii Energy Blade, která pomáhá navracet energii do odrazu a nebo novou tlumící pěnu Energy Surge. Těšit tě může i to, že jsou vyrobeny částečně z recyklovaného materiálu. (Hmotnost 280 gramů / drop 6 mm)

Salomon PULSAR TRAIL

 

MARATON „HOBÍK“

Horský maraton, to už není žádná hračka a když k tomu přidáš skutečně náročný terén, kterým Jeseníky určitě nešetří, pak to může být skutečná výzva i pro ostříleného běžce. Na trati strávíš i více než čtyři hodiny a potřebuješ obuv, ve které se budeš moci cítit po celou dobu pohodlně a bezpečně. Jen tak se totiž můžeš plně soustředit na svůj výkon. A právě tohle dokáže model ULTRA GLIDE – skvělé tlumení a zároveň nízká hmotnost a stabilita. Skvěle univerzální trailový model, který si poradí s každým typem terénnu. I proto tomuto modelu dává důvěru mnoho špičkových běžců.

Salomon ULTRA GLIDE

 

MARATON „PROFÍK“

Chceš bojovat s těmi nejlepšími o vítězství? Pak nesmíš dělat žádné kompromisy! Výkon je u tebe prostě na prvním místě… Nové PULSAR TRAIL PRO se do jesenických horských trailů zakousnou a tobě dají křídla. Extrémně lehké a přitom pohodlné a velmi stabilní i v náročném horském terénu plném kamení a kořenů. Platforma Energy Blade pro návratnost energie tě požene vpřed a ochranu před kameny zase poskytne pěna Energy Surge. Zbytek je jen v tvých nohách a v hlavě…

Salomon PULSAR TRAIL PRO

 

Více informací o doporučených modelech stejně jako o celém portfoliu Salomon naleznete na www.salomon.com.

 

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s

Pořadatelé