Ohlasy závodníků

Jesenický maraton 2015

 

Zdroj: FaceBook

 

Radka Veprková: moc díky za tak skvělý závod! Vše bylo na jedničku, zážitků spousty. Díky moc všem, co se podíleli na pořádání této skvělé akce, speciální dík pak patří Štěpánovi. Za rok třeba zas!

Lukáš Maier: Jesenický maraton byl letos opět super. Velká pochvala všem pořadatelům za bezchybnou organizaci, na občerstvovačkách to bylo s all inclusive :-), počasí bylo od vládce hor Praděda objednáno výborné a už se těším na příští ročník. Prostě jedno velké DÍKY.

Renáta Foltýsová: Díky za skvělý závod - ochotní usměvaví pořadatelé, super zajištění, príma zázemí, nádherné prostředí a na závěr ta masáž ! :-) za rok zase ahoj !!!!

Lenka Ungerová: Nejlíp pořadatelsky zajištěný závod (a že jich mám za svůj život nepočítaně) !!!  Podruhé na startu a  věří,že ne naposled!! Děkuji moc za Vaši práci!! A udržte si nastavenou laťku :-)

Martin Bukovský: Ještě jednou díky za skvělý závod, perfektní přípravu a organizaci, trať maratonu je sice náročná (po Great Wall Marathonu co jsem běžel v Číně asi druhá nejtezsi) ale nádherná. Diky.

Pavel Bandík: Díky. Znovu jsem si dnes potvrdil, že jste nejkrásnější a nejlepší závod v sezóně

Karel Šiška: Výborná organizace, krásný závod!

Hlavní partner závodu

Salomon StartUp To mě zajímá!

Partneři závodu

Pořadatelé