Startovní listina
Trať: Kategorie:

Všechny závody, všechny kategorie

St.č.JménoTým / městoTrať [km]KategorieDopravaStatus
1 Jiří ČípaSalomon/Suunto42AanoStartovné uhrazeno.
2 Lucie MaršánováOlymp Praha / Mizuno42FanoStartovné uhrazeno.
3 Jakub Zatloukal42AneStartovné uhrazeno.
4 Martin SkřivánekAK Drnovice42BanoStartovné uhrazeno.
5 Petr Podaný42BneStartovné uhrazeno.
6 Lucie LidajováRapotín 42FneStartovné uhrazeno.
8 Jan HorkýSOB Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
9 Robert Střelka42BanoStartovné uhrazeno.
10 Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč42GneStartovné uhrazeno.
11 Martin VálkaLonely Long Distance Runner42CanoStartovné uhrazeno.
12 Jan KamínekPraha Košíře42BneStartovné uhrazeno.
13 Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
14 Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná42BanoStartovné uhrazeno.
15 Irena AmbrožováKlub biatlonu Břidličná42GanoStartovné uhrazeno.
16 Jan Schwarz42BneStartovné uhrazeno.
17 David HavelPtačina Adamov42AneStartovné uhrazeno.
18 Jakub Hájek42CanoStartovné uhrazeno.
19 Jitka StojaníkováHrbáči run team42FanoStartovné uhrazeno.
20 Jakub SlezákSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou42AanoStartovné uhrazeno.
21 David PelíšekSALOMON/SUUNTO42AanoStartovné uhrazeno.
22 Vladimír ChvátalÚvaly42CanoStartovné uhrazeno.
23 Lukáš KoudelkaAK Drnovice42AanoStartovné uhrazeno.
24 Jakub ČtvrtníčekGalago.cz42AanoStartovné uhrazeno.
25 Lumír JasiokTrek 132442BanoStartovné uhrazeno.
26 Jakub FejtekTriatlon Slaný42AneStartovné uhrazeno.
27 Michal KleštinecŠumpeRun42AneStartovné uhrazeno.
28 Libor JanůŠumperk42BneStartovné uhrazeno.
29 Ivo Prochazkamikatraining42CanoStartovné uhrazeno.
30 Jakub IngrBrno42AanoStartovné uhrazeno.
31 Ondřej PavelkaRapotín42AneStartovné uhrazeno.
32 Martin SmolkaSKI-OB Šternberk42CanoStartovné uhrazeno.
33 Jiří ŠedivýDům pro Julii42AanoStartovné uhrazeno.
34 Milan DoležalHoral Šumperk42BneStartovné uhrazeno.
35 Jan ProcházkaZastávka42CneStartovné uhrazeno.
36 Jaroslav PlašilPsychologie42AneStartovné uhrazeno.
37 Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko42BneStartovné uhrazeno.
38 Tomáš ProkešOK Slavia Hradec Králové42BanoStartovné uhrazeno.
39 David PejšekClairssyRacing42AneStartovné uhrazeno.
40 Petr JadrnýTJ Liga 100 Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
41 Miroslav VostrýMK Kladno42BneStartovné uhrazeno.
42 Jiří DoleželŠumperk42BneStartovné uhrazeno.
43 Radek KovaříkRK Pells Holešov42BanoStartovné uhrazeno.
44 Miroslav JuhaňákStará Červená Voda42BanoStartovné uhrazeno.
45 Tomáš LovasASPOT42BanoStartovné uhrazeno.
46 Antonín Marek SKI - OB Šternberk 42BanoStartovné uhrazeno.
47 Eva MarkováSKI OB Šternberk42GanoStartovné uhrazeno.
48 Andrea KlárováTeam Jeseníky42FanoStartovné uhrazeno.
49 Petr MisiarzTrek 132442BanoStartovné uhrazeno.
50 Marie KunstátováŠneci v běhu 42GneStartovné uhrazeno.
51 Martin KrčmaOstrava-Poruba42BanoStartovné uhrazeno.
52 Stanislav BadalZábřeh42CneStartovné uhrazeno.
53 Tereza UhrováPsychologie42FneStartovné uhrazeno.
54 Jakub Herman2JH42BanoStartovné uhrazeno.
55 Jaroslava Hermanová2JH42GanoStartovné uhrazeno.
56 Ondřej PešekK.O.B. Choceň42AanoStartovné uhrazeno.
57 Kateřina BalášováAtletika Litvínov, z. s.42FneStartovné uhrazeno.
58 Přemysl JasiokTrek 132442BanoStartovné uhrazeno.
59 Jan TurečekSkripov42AneStartovné uhrazeno.
60 Vladimíra Heroldová Laguna cycles team42GneStartovné uhrazeno.
61 Jakub VyvážilJihlava42AanoStartovné uhrazeno.
62 Ladislav PlachyOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
63 Petr VokálKARAT eXtreme Heads42AanoStartovné uhrazeno.
64 Petr ŠkrobákAC Sportguides Rožnov p. R. 42BanoStartovné uhrazeno.
65 Martin HandlHolešov42AanoStartovné uhrazeno.
66 Miroslav HorákVysoká nad Labem42CneStartovné uhrazeno.
67 Miroslav MašlíkŠternberk42BanoStartovné uhrazeno.
68 Jan ČervinkaPlant Powered Chamoix42AneStartovné uhrazeno.
69 Jaroslav KnotekWolfpack Mountain Sports UH42AneStartovné uhrazeno.
70 Jaroslav ČernohousŠUMPERK42BneStartovné uhrazeno.
71 Radovan SýkoraOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
72 Martin PaříkSK Černošice42BneStartovné uhrazeno.
73 Tomáš MíčaSK Kuklenská Brno42AneStartovné uhrazeno.
74 Erik VeselyDemotivní emolice42AanoStartovné uhrazeno.
75 Zdeněk Šťastný42CanoStartovné uhrazeno.
76 Jan GregarUP Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
77 Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI42BanoStartovné uhrazeno.
78 Adéla ČeřovskáKonice42FanoStartovné uhrazeno.
79 Zdeněk BaďuraLipník nad Bečvou42AanoStartovné uhrazeno.
80 Vaclav SimekBohdíkov42AanoStartovné uhrazeno.
81 Ondřej ZobačExtra Brno42AanoStartovné uhrazeno.
82 Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
83 Jiří ŠrotířTJ Liga 100 Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
84 Michal NemravaOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
85 Mirek KachyňaTrisk Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
86 David KamínekSDH Lhota nad Moravou42BanoStartovné uhrazeno.
87 Jana FritscherováTJ Liga 100 Olomouc42FanoStartovné uhrazeno.
88 Jan NedbalTýnec nad Sázavou42CneStartovné uhrazeno.
89 Tomáš MusilOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
90 Kristýna NesrstováSalamandra salamandra42GanoStartovné uhrazeno.
91 Linda LorencováTJ Liga 100 Olomouc42GanoStartovné uhrazeno.
92 Petr MatějíkCycloracing team42CanoStartovné uhrazeno.
93 Rober LahCycloracing team42BanoStartovné uhrazeno.
94 Zuzana HendrychováSK Žabovřesky42FanoStartovné uhrazeno.
95 Marek RyšánekSalamandra salamandra42BanoStartovné uhrazeno.
96 Michal MašlíkŠternberk42AanoStartovné uhrazeno.
97 Petr VltavskýSalomon/Suunto42BanoStartovné uhrazeno.
98 Martin GogelaAk Olomouc42AanoStartovné uhrazeno.
99 Martin Ryšavý42AanoStartovné uhrazeno.
100 Petr Hnát běžci z Rya42BanoStartovné uhrazeno.
101 Alena Haluzová42GanoStartovné uhrazeno.
102 Pavel MalinekMattoni free run Olo42BanoStartovné uhrazeno.
103 Lukáš VaculaOstrava42BanoStartovné uhrazeno.
104 Roman JašekAO Kobeřice42BanoStartovné uhrazeno.
105 Dominik NovákOlomouc42AanoStartovné uhrazeno.
106 Vlasta ZobačováExtra Brno42FanoStartovné uhrazeno.
107 Patrik KuglerBrno42AneStartovné uhrazeno.
108 Jaroslav MartinekTrisk Olomouc42CanoStartovné uhrazeno.
109 David ZatloukalUherský Brod42AanoStartovné uhrazeno.
110 Tomáš ZajíčekWeba42BanoStartovné uhrazeno.
111 Jiří HegerOlomouc42CneStartovné uhrazeno.
112 Radek Michlweba racing team42AneStartovné uhrazeno.
113 Lukáš FoukalNASAJ42AanoStartovné uhrazeno.
114 Andrea Janásová42FneStartovné uhrazeno.
115 Vítězslav GazdaBenešovský běžecký klub42BneStartovné uhrazeno.
116 Petr PospíšilCH342BanoStartovné uhrazeno.
117 Radim StreckRaStr42BneStartovné uhrazeno.
118 Miloslav HumlZhorTeam42AanoStartovné uhrazeno.
119 Radka ŽůrkováOpava 942FanoStartovné uhrazeno.
120 Lukáš MazákTJ Sokol Hrabenov42AanoStartovné uhrazeno.
121 Marek HladnýBrno42BanoStartovné uhrazeno.
122 Bohumír StoklasaHlučín42BanoStartovné uhrazeno.
123 Martin SvobodaBrno42BanoStartovné uhrazeno.
124 Alexandr BorovecChoceň42BanoStartovné uhrazeno.
125 Petr HarnošUltra running Veselí42AanoStartovné uhrazeno.
126 Tomáš FrančePlzeň42AanoStartovné uhrazeno.
127 Nikol Paulová42FanoStartovné uhrazeno.
128 Radek LukszaMK Seitl Ostrava42BanoStartovné uhrazeno.
129 Petra Běhalová42FanoStartovné uhrazeno.
130 Jan KašparůVaradero42BanoStartovné uhrazeno.
131 Roman ČástečkaSDH Hrabůvka42BanoStartovné uhrazeno.
132 Milan KlvaňaOB Chrast42BneStartovné uhrazeno.
133 Jan SpáčilVaradero42CneStartovné uhrazeno.
134 Lukáš Golis42AneStartovné uhrazeno.
135 Iveta ZoulíkováOB Chrast42GneStartovné uhrazeno.
136 Radek TomanekVaradero42BanoStartovné uhrazeno.
137 Jarmil VepřekBrno42AneStartovné uhrazeno.
138 Veronika DrtilováLitovel42FneStartovné uhrazeno.
139 Tomáš JelínekDCM Bravo42AanoStartovné uhrazeno.
140 Vendula PannováSKIVELO Olomouc42GanoStartovné uhrazeno.
141 Richard KuklišHoroklub Hriňová42AanoStartovné uhrazeno.
142 Stanislav KollertSTG Třinec42BanoStartovné uhrazeno.
143 Markéta LőrinczyBrno 42FanoStartovné uhrazeno.
144 Jan KaliberkaPraha 542AanoStartovné uhrazeno.
145 Jan ČapkaTrebic42BneStartovné uhrazeno.
146 Martin HořínekOceláci Ostrava42BneStartovné uhrazeno.
147 Šárka ZábršováBrno42FanoStartovné uhrazeno.
148 Jaroslav KrátkýOlomouc42BanoStartovné uhrazeno.
149 Ondřej Zedník42AanoStartovné uhrazeno.
150 Martina HampejsováŠNECI na MAX42GanoStartovné uhrazeno.
151 Libor KoňaříkJSDH Troskotovice42AanoStartovné uhrazeno.
152 Petr BroschRadioklub Blansko42CanoStartovné uhrazeno.
153 Lukáš RůžičkaRunsport Team42AanoStartovné uhrazeno.
154 Martin VojvodíkSKOB Ostrava42BanoStartovné uhrazeno.
155 Jiří SyptákInov 842BanoStartovné uhrazeno.
156 Martin MlčochPteni42CneStartovné uhrazeno.
157 Pavel MoskalaKouřim42BneStartovné uhrazeno.
158 Tomáš MachekVysoká nad Labem42CneStartovné uhrazeno.
159 Petr JelinekBrno42BneStartovné uhrazeno.
160 Martin StrachotaZutroy42AneStartovné uhrazeno.
161 Roman BadíkBrno42AneStartovné uhrazeno.
162 Petr FlorišSCHOTT Lanškroun42BanoStartovné uhrazeno.
163 Marek ŽabčíkPardubice42BanoStartovné uhrazeno.
164 Vlastimil Dvořáček42CanoStartovné uhrazeno.
165 Roman Král Bolatice 42CanoStartovné uhrazeno.
166 Ondřej PanáčekSchrödingerovy kočky42AanoStartovné uhrazeno.
167 Petr OndryášTJ Liga 100 Olomouc42BanoStartovné uhrazeno.
168 Miroslav ZapletalTefo Bílany42BanoStartovné uhrazeno.
169 Filip MatuškaSokolnice42BneStartovné uhrazeno.
170 Jakub OndrousekKonig42BanoStartovné uhrazeno.
171 Filip Tomanec42AanoStartovné uhrazeno.
172 Iva PachtováOstrava - Moravská Ostrava42GanoStartovné uhrazeno.
173 Petr JorníčekJoPe42CanoStartovné uhrazeno.
401 Pavlina TravnickovaPreciFyzio22FneStartovné uhrazeno.
402 Dalibor ČásekOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
403 Jan VideckyKVS Sumperk22AneStartovné uhrazeno.
404 Lenka SkibińskaMILE22GanoStartovné uhrazeno.
405 Roman Skibiński3nec22BanoStartovné uhrazeno.
406 Libor HousírekNA POHODU TEAM22BanoStartovné uhrazeno.
407 Marek OpočenskýBruntál22BanoStartovné uhrazeno.
408 David NajmanKSV Zvole22BanoStartovné uhrazeno.
409 David NezmarHAMOIVKA22BneStartovné uhrazeno.
410 André VlattenPřerov22CneStartovné uhrazeno.
411 Šárka HousírkováNA POHODU TEAM22GanoStartovné uhrazeno.
412 Lenka HomolkováPraha Košíře22FneStartovné uhrazeno.
413 Jaroslav JarmerBludov22AanoStartovné uhrazeno.
414 Marie JarmerováBludov22FanoStartovné uhrazeno.
415 Renáta JarolímováPardubice22GanoStartovné uhrazeno.
416 Josef Grosman22AanoStartovné uhrazeno.
417 Klára BrašLos Amateros MTB Bílovec22FanoStartovné uhrazeno.
418 Anna Neumannová22FanoStartovné uhrazeno.
419 Ladislav ŠpacírTJ Lokomotiva Břeclav22CanoStartovné uhrazeno.
420 Roman PůlpanKOB Chocen22CanoStartovné uhrazeno.
421 Pavel FrankTJ-Granitol Moravský Beroun22CanoStartovné uhrazeno.
422 Tomáš PoštulkaSKI-OB Šternberk22AneStartovné uhrazeno.
423 Michaela PomakiMILE22GanoStartovné uhrazeno.
424 Marek LubrichSKI-OB ŠTERNBERK22BneStartovné uhrazeno.
425 Eva LubrichováSKI-OB ŠTERNBERK22GneStartovné uhrazeno.
426 René KőnigStaříč22BanoStartovné uhrazeno.
427 Michal DovičínŠtefko running team22AanoStartovné uhrazeno.
428 Miroslav Zamecnik22AanoStartovné uhrazeno.
429 Zdeněk Knap22AanoStartovné uhrazeno.
430 Barbora ŠimonováSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou22FanoStartovné uhrazeno.
431 Tomas VernerDům pro Julii22AanoStartovné uhrazeno.
432 Jan BelardiFrýdek-Místek22AneStartovné uhrazeno.
433 Miroslav Gremlica1/2 Gremlins22AneStartovné uhrazeno.
434 Pavla RozkopalováBrixoun22FanoStartovné uhrazeno.
435 Eva ŽáčkováČerná Hora22FneStartovné uhrazeno.
436 Michal MatejkaBystrovany22BanoStartovné uhrazeno.
437 Vítězslav ŠopíkSki klub RD Rýmařov22BanoStartovné uhrazeno.
438 Hana NimshausováK.O.B. Choceň22GanoStartovné uhrazeno.
439 Vladěna RychnováŘíčany22GanoStartovné uhrazeno.
440 Roman ŠtáblKVS Šumperk22BneStartovné uhrazeno.
441 Dušan Žmolíkaloe-wellness.cz22CanoStartovné uhrazeno.
442 Stanislav MordáčTřinec22BanoStartovné uhrazeno.
443 Hana JankůZábřeh22FanoStartovné uhrazeno.
444 Michal PátekK.O.B. Choceň22AanoStartovné uhrazeno.
445 Hanka ŠvédováVikýřovice22FneStartovné uhrazeno.
446 Jitka DvořákováProstějov22FneStartovné uhrazeno.
447 Marek PechaOstrava22AanoStartovné uhrazeno.
448 Aleš MorávekSrnky v běhu22CanoStartovné uhrazeno.
449 Jiří KolářSTG Česká22BanoStartovné uhrazeno.
450 Šárka KolářováSTG Česká22GanoStartovné uhrazeno.
451 Petr JeřábekVyškov22CanoStartovné uhrazeno.
452 Hana JeřábkováVyškov22GanoStartovné uhrazeno.
453 Michal PsotkaUherské Hradiště22BanoStartovné uhrazeno.
454 Marek Svojanovský22BneStartovné uhrazeno.
455 Lucie Pospíšilová22GneStartovné uhrazeno.
456 Markéta KováčováKlub biatlonu Břidličná 22FneStartovné uhrazeno.
457 Kateřina JírováSrnky v běhu22GanoStartovné uhrazeno.
458 Michal JankůOskava22AneStartovné uhrazeno.
459 Adam KožinaStará Ves u Rýmařova22AanoStartovné uhrazeno.
460 Roman HrazdilO-sport Kroměříž22BanoStartovné uhrazeno.
461 Martina HrazdilováHranice22GanoStartovné uhrazeno.
462 Kateřina KrálováUničov22FanoStartovné uhrazeno.
463 Ondřej KaňovskýModrá Ústřice22AneStartovné uhrazeno.
464 Radek ŠimonOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
465 Tomáš Král Chabičov 22BanoStartovné uhrazeno.
466 Martina Kurková Martinakurkova@Seznam.czSrnky v běhu22GanoStartovné uhrazeno.
467 Miroslav HrdličkaUničov22BanoStartovné uhrazeno.
468 Monika HorákováValašské Meziříčí22GanoStartovné uhrazeno.
469 Sylva TurkováProstě běž22GanoStartovné uhrazeno.
470 Martin FellnerFenix Ski Team Jeseník22CneStartovné uhrazeno.
471 Stanislav Klívar22AanoStartovné uhrazeno.
472 Pavlina VálkovaJeseničáci22FneStartovné uhrazeno.
473 Roman HlavatýZábřeh22BanoStartovné uhrazeno.
474 Robert KuropatwaOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
475 Martin Pěnička Běh - pohoda - úsměv 22BanoStartovné uhrazeno.
476 Petr MaturaNáklo22BanoStartovné uhrazeno.
477 Roman DubskýPřibyslav22BanoStartovné uhrazeno.
478 Jiří BretJeseník22BneStartovné uhrazeno.
479 Eva MaturováNáklo22GanoStartovné uhrazeno.
480 Lucie DitmarováTeam Jeseníky22FneStartovné uhrazeno.
481 Martin RadaSalomon Beskydy Fanclub 22BanoStartovné uhrazeno.
482 Jan SkoupýSK SKI-OB Šternberk22AneStartovné uhrazeno.
483 Michael VályLitovel22BanoStartovné uhrazeno.
484 Jiří PeřinaTJ Liga100 Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
485 Jana PeřinováNáklo22GanoStartovné uhrazeno.
486 Ales Gregor Cernosice 22CanoStartovné uhrazeno.
487 Pavla UngrováUničov 22GanoStartovné uhrazeno.
488 Jana MatouškováSKI OB Šternberk22GanoStartovné uhrazeno.
489 Jaroslav PudelSKI-OB Šternberk22BneStartovné uhrazeno.
490 Lenka StránskáZbýšov22GanoStartovné uhrazeno.
491 Tomáš HýblŠumperk22BneStartovné uhrazeno.
492 Bohuslav VondruškaTJ Sokol Hrabenov22AanoStartovné uhrazeno.
493 Bohuslav VondruškaTJ Sokol Hrabenov22CanoStartovné uhrazeno.
494 Krzysztof Lazarowicz22AneStartovné uhrazeno.
495 Václav StaněkSkauti z vlkodlačích hor22AanoStartovné uhrazeno.
496 Petra Maláfighter22GneStartovné uhrazeno.
497 Patrik PompeLK Javaanes22AneStartovné uhrazeno.
498 Veronika SkorunkováVsetín22GanoStartovné uhrazeno.
499 Filip GlotzmannCykloLASL Brno22BneStartovné uhrazeno.
500 Eva ŠkrlováSchrödingerovy kočky22GanoStartovné uhrazeno.
501 Rostislav HladkýOlomouc22CanoStartovné uhrazeno.
502 Pavla KroupováSchrödingerovy kočky22FanoStartovné uhrazeno.
503 Jiří AmbrosSlatinice22BanoStartovné uhrazeno.
504 Ladislav VályLitovel22AanoStartovné uhrazeno.
505 Jiří Silnoušek SKI-OB Šternberk 22BneStartovné uhrazeno.
506 Jana PospíšilováUničov22FanoStartovné uhrazeno.
507 Petr SkyvaSKI-OB Šternberk22CneStartovné uhrazeno.
508 Eva HradskáZbýšov22GanoStartovné uhrazeno.
509 Tomáš FialaZamotané tkaničky22AanoStartovné uhrazeno.
510 Lukáš JučaZamotané tkaničky22AanoStartovné uhrazeno.
511 Iveta FeriancováZamotané tkaničky22FanoStartovné uhrazeno.
512 Edita JurčováZamotané tkaničky22FanoStartovné uhrazeno.
513 Jan VysloužilZamotané tkaničky22AanoStartovné uhrazeno.
514 Jana Smolichová RUN FOR LUPUS22GneStartovné uhrazeno.
515 Jan FellerNVB22AanoStartovné uhrazeno.
516 Petr KramnýHradečtí lvi22AanoStartovné uhrazeno.
517 Martin LorencTJ Liga 100 Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
518 Milan HalenkaFN Olomouc22CneStartovné uhrazeno.
519 Michal PalicaSternberk22BneStartovné uhrazeno.
520 Eva Šimonovská2BWINNER TEAM22GanoStartovné uhrazeno.
521 Jana Janouchova 3d Fitness RC team22GanoStartovné uhrazeno.
522 Radka HabigerováKVS Šumperk 22FneStartovné uhrazeno.
523 Petr ČeřovskýKonice22AanoStartovné uhrazeno.
524 Zdeněk HejlŠumperk22AneStartovné uhrazeno.
525 Honza BradáčKarpatský kynologický klub22AneStartovné uhrazeno.
526 Karel KubíkFesto Running Team 22AanoStartovné uhrazeno.
527 Tomáš TomášekSKI-OB Šternberk22BneStartovné uhrazeno.
528 Adam ŽandaTJ Šumperk22AanoStartovné uhrazeno.
529 Dalibor Janko22BanoStartovné uhrazeno.
530 Veronika TomáškováŘídeč22GneStartovné uhrazeno.
531 Filip ŠkeříkTJ Sokol Jehnědí/Festo Running Team22AanoStartovné uhrazeno.
532 Yvonne Verman22FanoStartovné uhrazeno.
533 Vladislav HebdaFesto Running Team 22BanoStartovné uhrazeno.
534 Martina LudvíkováHanušovice22FneStartovné uhrazeno.
535 Luděk DušekKlub Biatlonu Břidličná22BanoStartovné uhrazeno.
536 Ivona OtrubováTJ Sokol Plumlov22GanoStartovné uhrazeno.
537 Lubomír KachyňaTJ Liga 100 Olomouc22CanoStartovné uhrazeno.
538 Tomáš PsohlavecFesto s.r.o.22AneStartovné uhrazeno.
539 Silvie KovačičováBěžci z Rya22GanoStartovné uhrazeno.
540 Helena UrbánkováCH322GanoStartovné uhrazeno.
541 Ivo SovišBěžci z Rya22CanoStartovné uhrazeno.
542 Filip PospíšilCH322AneStartovné uhrazeno.
543 Vít Urbánek22BanoStartovné uhrazeno.
544 Josef PíhaPlzeň22CanoStartovné uhrazeno.
545 Barbora HermanováFrýdek-Místek22FanoStartovné uhrazeno.
546 Adam BravenýDům pro Julii22AanoStartovné uhrazeno.
547 Miroslav DivišŠumperk22BanoStartovné uhrazeno.
548 Pavel KroseskaHorka nad Moravou 22AneStartovné uhrazeno.
549 Alice DivišováŠumperk22GanoStartovné uhrazeno.
550 Františe LiberdaDobrá22AanoStartovné uhrazeno.
551 Michal HenekDům pro Julii22AanoStartovné uhrazeno.
552 Pavel Dvořákbp team22CanoStartovné uhrazeno.
553 Pavel PustinaLadermon Team22AanoStartovné uhrazeno.
554 Marek ŽákFenix Ski klub Jeseník22BneStartovné uhrazeno.
555 Vladimír KvětoňKVS Šumperk22CanoStartovné uhrazeno.
556 Martina KrčováKVS Šumperk22GanoStartovné uhrazeno.
557 Martin Mareček22AneStartovné uhrazeno.
558 Kristina SchejbalováZlaté Hory22GneStartovné uhrazeno.
559 Eva KlimánkováBrno22GneStartovné uhrazeno.
560 Miroslava ŽárováByšice22GneStartovné uhrazeno.
561 Vojtěch Fröhlich Sokol Karlín22AneStartovné uhrazeno.
562 Jakub Hlavinka Ostrava22BanoStartovné uhrazeno.
563 Kateřina Danielová Ostrava 22FanoStartovné uhrazeno.
564 Filip BriššMorgan team22AanoStartovné uhrazeno.
565 Matěj OstárekHlučín22AneStartovné uhrazeno.
566 Petr HolušaOpava Zlatníky22CanoStartovné uhrazeno.
567 Veronika ProkopováDCM Bravo22FanoStartovné uhrazeno.
568 Filip HlavinkaOstrava22BanoStartovné uhrazeno.
569 David Kupka22AanoStartovné uhrazeno.
570 Tereza WagnerováOstrava22GanoStartovné uhrazeno.
571 Robert KuropatwaOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
572 Marek HalamicekSalomon Beskydy FanClub22AneStartovné uhrazeno.
573 Marta HoráčkováJeseník22FneStartovné uhrazeno.
574 Stella W22FanoStartovné uhrazeno.
575 Petra SedlakovaBoskovice22FneStartovné uhrazeno.
576 Milan PřikrylSKI BĚH BRUNTÁL22AneStartovné uhrazeno.
577 Hana PřikrylováSKI BĚH BRUNTÁL22FneStartovné uhrazeno.
578 Matěj SigmundOlomouc22AanoStartovné uhrazeno.
579 Kamil SobotkaBilovec22BneStartovné uhrazeno.
580 Jan Divákželva v běhu22CanoStartovné uhrazeno.
581 Simona VečeřováCycloracing Team22GanoStartovné uhrazeno.
582 Anna Hovořáková #tymsportobchod22FanoStartovné uhrazeno.
583 Barbora Mlčochová Olomouc22FneStartovné uhrazeno.
584 Ondřej JágrBrno22AanoStartovné uhrazeno.
585 Blanka StudenáFrýdek-Místek22GneStartovné uhrazeno.
586 Emanuel BrtvaBD B722BanoStartovné uhrazeno.
587 Katarína ŠkapováPLRC22FneStartovné uhrazeno.
588 Lucie HůvrováOlomouc22FneStartovné uhrazeno.
589 Jiří KubanOB Chrast22AanoStartovné uhrazeno.
590 Marcela Machová22GanoStartovné uhrazeno.
591 Roman KovářTJ Liga 100 Olomouc22BanoStartovné uhrazeno.
592 Katka HermanováMěsto Albrechtice22GneStartovné uhrazeno.
593 Roman DvořákFine Gusto Nature22CanoStartovné uhrazeno.
594 Marek PetrušRolling Wheels Cycling Club22BneStartovné uhrazeno.
595 Martina NiklováBB Břevenec22FneStartovné uhrazeno.
596 Tomáš KrejčíTJ Liga 100 Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
597 Miroslav MrklovskýSokol Kameničná22BanoStartovné uhrazeno.
598 Štěpán GartšíkValetol Borišov22BneStartovné uhrazeno.
599 Tomáš HandlLetos jenom tak. 22BanoStartovné uhrazeno.
600 Roman PoslušnýSokol Klášterec n.O.22CanoStartovné uhrazeno.
601 Anna PoslušnáSokol Klášterec n.O.22FanoStartovné uhrazeno.
602 Stanislav Janíček#gladiatorraceteam22CanoStartovné uhrazeno.
603 Marcel Feranec 22BneStartovné uhrazeno.
604 Marek PetruškaMohelnice22AanoStartovné uhrazeno.
605 Martin HaluzaKP Cycling22AneStartovné uhrazeno.
606 Šárka Kudláčková22GanoStartovné uhrazeno.
607 Gabriela DivokaŽIŽKOVSKÝ TYGŘI22GneStartovné uhrazeno.
608 Jaroslav HýblDimpex Kosov22AneStartovné uhrazeno.
609 Lucie KollertováSTG Třinec22FanoStartovné uhrazeno.
610 Barbara HublováOB CHRAST22FneStartovné uhrazeno.
611 Kateřina PrůchováGazela22GneStartovné uhrazeno.
612 Rudolf FejtekKladno22CneStartovné uhrazeno.
613 Tomáš KašpárekKubelíkov22BneStartovné uhrazeno.
614 Milos Hajeksutroplaz22BanoStartovné uhrazeno.
615 Jakub SudíkLetohrad22AanoStartovné uhrazeno.
616 Michal ZákravskýŠUMPERK22BanoStartovné uhrazeno.
617 Barbora NovotnáBrno22GneStartovné uhrazeno.
618 Tomáš NešetřilOB CHRAST22AneStartovné uhrazeno.
619 Michaela ŠafaříkováBrno22GneStartovné uhrazeno.
620 Jakub KotulekKotulek Athletic22AanoStartovné uhrazeno.
621 Matěj KotulekKotulek Athletic22AanoStartovné uhrazeno.
622 Jiří KrausBejkTeam Šternberk22BanoStartovné uhrazeno.
623 Hana CackováBrno22GanoStartovné uhrazeno.
624 Filip ZápolskýOB CHRAST22AneStartovné uhrazeno.
625 Tomáš ŠafaříkLuleč22BneStartovné uhrazeno.
626 Veronika UbrováFitnesscentrum Body Care Brno22GanoStartovné uhrazeno.
627 Hana PeterkováMK Prostějov22GneStartovné uhrazeno.
628 Pavel MisiarzStodůlky running22BanoStartovné uhrazeno.
629 Romana Barova22GneStartovné uhrazeno.
630 Olga MaturováJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
631 Svatoslav BěhůnekOboranavlnach22BanoStartovné uhrazeno.
632 Hana RuprichováJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
633 Stanislav KrajčaTJ Liga 100 Olomouc22AanoStartovné uhrazeno.
634 Jiřina CoufalováBrno22GneStartovné uhrazeno.
635 Markéta Lounová Šumperk 22GanoStartovné uhrazeno.
636 Lubomír Kachyňa22AanoStartovné uhrazeno.
637 Jitka HilscherováJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
638 Adéla RýparováJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
639 Tomáš PichnerLetohrad22AanoStartovné uhrazeno.
640 Iveta FoučkováJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
641 Katerina Tovarkova22GanoStartovné uhrazeno.
642 Marie BranáJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
643 Jaroslav PeňázKanoistika Sokol Pražský22BneStartovné uhrazeno.
644 Libor ČipelDerde Leven22BneStartovné uhrazeno.
645 Lucie ZarembováOlomouc22FanoStartovné uhrazeno.
646 Honza FulíkMiHo22BanoStartovné uhrazeno.
647 Přemysl Novotný3dFitness22CanoStartovné uhrazeno.
648 Lenka VykydalováJesenické divoženky22GneStartovné uhrazeno.
649 Filip Haiduk22AanoStartovné uhrazeno.
650 Petr MičaSDH Bratrušov22BneStartovné uhrazeno.
651 Jiří PlevákOLOMOUC 22AanoStartovné uhrazeno.
652 František ŠmídSTF Šumperk22CanoStartovné uhrazeno.
653 Lukáš BaratkaAC Sportuguides Rožnov p.R.22BanoStartovné uhrazeno.
654 Petra ZlámalováŠumperk22FneStartovné uhrazeno.
655 Radek SvobodaMohelnice22BneStartovné uhrazeno.
656 Jan VerlíkTřinec22AanoStartovné uhrazeno.
657 Daniel Kubík22AneStartovné uhrazeno.
658 Aleš KubíkKSV Zvole22CneStartovné uhrazeno.
659 Helena NečasováKSV Zvole22GneStartovné uhrazeno.
660 Lenka SkálováŠumperk22GneStartovné uhrazeno.
661 Radek JanůKněžpole runners22BanoStartovné uhrazeno.
662 Nikola ČiklováRapotín22FneStartovné uhrazeno.
663 Jitka SvačinováOlomouc22FanoStartovné uhrazeno.
664 Irena KubečkováKněžpole runners22GanoStartovné uhrazeno.
665 Petr KubeckaKněžpole runners22CanoStartovné uhrazeno.
666 Ondřej HusákMB Cyklo Sokolnice22AanoStartovné uhrazeno.
667 Eva VrtalováOlomouc22GanoStartovné uhrazeno.
668 Lucie Taušová22FanoStartovné uhrazeno.
669 Karel StržínekBěžci z Rya22CanoStartovné uhrazeno.
670 Marek TreteraAC Sportguides Rožnov p.R22BanoStartovné uhrazeno.
671 Jan Dvořák22AanoStartovné uhrazeno.
672 Michele Boturová22FneStartovné uhrazeno.
673 Radek KoryťákKakao tým 22AanoStartovné uhrazeno.
674 Ivo KropáčekSKI-OB Šternberk22BanoStartovné uhrazeno.
675 Jarmila KuncováOlomouc22GanoStartovné uhrazeno.
676 Magda WaszczykowskaPrudnik22GneStartovné uhrazeno.
677 Edyta Koralewska22GanoStartovné uhrazeno.
678 Martyna Waszczykowska22FneStartovné uhrazeno.
679 Veronika DusováŠumperk22FneStartovné uhrazeno.
680 Miroslav NavrátilKřelov22BneStartovné uhrazeno.
681 Lucie Václavíková22FanoStartovné uhrazeno.
682 Jiří HájekOstrava22AneStartovné uhrazeno.
683 Marie LukášováHorka nad Moravou22BanoStartovné uhrazeno.
684 Marcela VeseláKostelec na Hané 22FanoStartovné uhrazeno.
685 Jiří VojtekKostelec na Hané22BanoStartovné uhrazeno.
-Michal PazderaMiHo22AanoStartovné neuhrazeno.
-Lukáš PolívkaDóda Team Okrouhlá22BneStartovné neuhrazeno.
-Veronika JínkováChřibské paninky22FanoStartovné neuhrazeno.
-Radek LeszczynskiLadermon Team Olomouc42BneStartovné neuhrazeno.
-František ŠnóblTelnice42BanoStartovné neuhrazeno.
-Miroslav JanočkoBernartice42AneStartovné neuhrazeno.
-Martin LukášHorka nad Moravou22BanoStartovné neuhrazeno.
-Jakub Valach42AanoStartovné neuhrazeno.
-Radek PlatošDobratice42BanoStartovné neuhrazeno.
-Patryk WróbelJuvenia Głuchołazy42AanoStartovné neuhrazeno.
-Jiří VyhlídalVelke Přílepy22CanoStartovné neuhrazeno.
-Barbora VáclavkováTJ Sokol Nové Sady22FanoStartovné neuhrazeno.
-Antonín BartošSKP Šumperk22BanoStartovné neuhrazeno.
-Tomáš SmolichaNový Malín42AanoStartovné neuhrazeno.
-Josef SmolichaNový Malín22CanoStartovné neuhrazeno.
-Ladislav HolušaZlatníky22BanoStartovné neuhrazeno.
-Antonín Smolka22AanoStartovné neuhrazeno.
-Ondřej Stebel42AneStartovné neuhrazeno.
-Jiří MorevKroměříž42AanoStartovné neuhrazeno.
-Mirek KršaOlomouc22AanoStartovné neuhrazeno.
-Kristi KršováOlomouc22FanoStartovné neuhrazeno.
-Michal FárlíkTriatlon Prostějov42AanoStartovné neuhrazeno.
-Jiří KautskýOK Sparta Praha42AanoStartovné neuhrazeno.
-Lenka SvobodováDům pro Julii22FanoStartovné neuhrazeno.
-Pavel KrálBěžouni z Klánovického lesa42CanoStartovné neuhrazeno.
-Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc42CanoStartovné neuhrazeno.
-Zdeňka BarošováLuká22FanoStartovné neuhrazeno.
-Zdeněk Knap22AanoStartovné neuhrazeno.
-Zuzana Konečná22FanoStartovné neuhrazeno.
-Libor BlahaTeam Bedihošť42AanoStartovné neuhrazeno.

Počet závodníků v tomto výběru: 487

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Pořadatelé