2021
Trať: Kategorie:

MARATON - 42 km, celkové výsledky

>> Mezičasy
Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.David PelíšekSALOMON/SUUNTO21A03:04:54-
2.Andrej PaulenKamzík 1000+223A03:08:0900:03:15
3.Jiří PetrSALOMON/SUUNTO7B03:14:0600:09:12
4.Tomáš Křivohlávek Salomon/Suunto246A03:15:2600:10:32
5.Andrzej Witek140minut.pl / Dynafit222A03:18:3700:13:43
6.Oldřich KokošekSachasport Dynafit260A03:22:5200:17:58
7.Jan ZemaníkSalomon/Suunto 245A03:23:2500:18:31
8.Vít OtevřelColumbia Montrail204A03:27:3800:22:44
9.Vojtěch GrünSalomon/Suunto247A03:31:4300:26:49
10.Ondřej PavelkaRapotín31A03:35:3000:30:36
11.Magda HorkáSalomon/Suunto243F03:37:4600:32:52
12.Katarina LovrantovaSalomon/Suunto231F03:48:1600:43:22
13.Tomáš FrančePlzeň126A03:48:5800:44:04
14.Ondřej Stebel197A03:50:3000:45:36
15.Tomas SzaboSalomon/Suunto227A03:51:2400:46:30
16.Ondřej SikoraAtletika Zábřeh 216B03:53:1700:48:23
17.Ondřej PešekK.O.B. Choceň56A03:53:4500:48:51
18.Jan ČervinkaPlant Powered Chamoix68A03:54:1900:49:25
19.Kateřina MatrasováChrudim224F03:54:3000:49:36
20.Jakub ČtvrtníčekGalago.cz24A04:02:5100:57:57
21.Martin GogelaAk Olomouc98A04:04:1300:59:19
22.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI77B04:04:3700:59:43
23.Aleš KonečnýfKlidu sport team249A04:04:5000:59:56
24.Vítězslav GazdaBenešovský běžecký klub115B04:05:0801:00:14
25.Petr HarnošUltra running Veselí125A04:05:3601:00:42
26.Vladimír MazánekHO Start Ostrava207B04:09:4401:04:50
27.Alexandr BorovecChoceň124B04:10:1601:05:22
28.Michal MašlíkŠternberk96A04:10:1701:05:23
29.Marek KubíkETOS Slovakia241A04:10:2101:05:27
30.Pavel MoskalaKouřim157B04:10:5501:06:01
31.Pavel GreplTK Olymp Olomouc226A04:11:0101:06:07
32.Jan HorkýSOB Olomouc8C04:12:3401:07:40
33.Bronislava ChrappaScarpa running team221F04:12:5201:07:58
33.Richard ChrappaScarpa running242A04:12:5201:07:58
35.Lenka KohnováSalming Running Tea.180F04:14:4801:09:54
36.Patryk WróbelJuvenia Głuchołazy184A04:16:0401:11:10
37.Martin StrachotaZutroy160A04:16:3301:11:39
38.Lukáš KoudelkaAK Drnovice23A04:16:5001:11:56
39.Matesz Razim187A04:18:1501:13:21
40.Martin SkřivánekAK Drnovice4B04:20:0901:15:15
41.Jakub Hájek18C04:20:4501:15:51
42.Luboš NeuwirthTřebíč240A04:21:2001:16:26
43.Jakub ŘeguckýTJ Sokol Hrabenov214A04:23:5001:18:56
44.Jan KrejsaOB Chrast135A04:25:0101:20:07
45.Roman FišnarHS-Horská služba Jeseníky251A04:25:4801:20:54
46.David HavelPtačina Adamov17A04:25:5901:21:05
47.Jan ŠaligaŠálaRun237A04:27:4001:22:46
48.Radovan JašekPartyja Frenštát p.R.254B04:28:1501:23:21
49.Michal HelOlomouc233A04:28:1701:23:23
50.Roman BadíkBrno161A04:28:1901:23:25
51.Martin HořínekOceláci Ostrava146B04:28:5101:23:57
52.Jiří DoleželŠumperk42B04:32:5001:27:56
53.Marcel HašplPohořelice199B04:32:5601:28:02
54.Sebastian JandaVSK Univerzita Brno67A04:32:5801:28:04
55.František ŠnóblTelnice205B04:33:1901:28:25
56.Radim StreckRaStr117B04:34:1401:29:20
57.Petr BroschRadioklub Blansko152C04:35:3701:30:43
58.Aleš ObrHS-Horská služba Jeseníky252A04:35:4101:30:47
59.Jan HajekSelesovice 1569B04:36:1501:31:21
60.Pavel Blažek3THX264B04:36:2701:31:33
61.Martina HampejsováŠNECI na MAX150G04:36:3301:31:39
62.Petr PospíšilOstrava193B04:36:5301:31:59
63.Jan ProcházkaZastávka35C04:38:4101:33:47
64.Martin SmolkaSKI-OB Šternberk32C04:38:5101:33:57
65.Petr MatějíkCycloracing team92C04:38:5601:34:02
66.Petr MisiarzTrek 132449B04:41:3701:36:43
67.Jiří PetrPolička203B04:41:4901:36:55
68.Pavel VysloužilHS-Horská služba Jeseníky253B04:42:0501:37:11
69.Patrik KuglerBrno107A04:42:1101:37:17
70.Vaclav SimekBohdíkov80A04:42:4001:37:46
71.Milan DoležalHoral Šumperk34B04:44:1101:39:17
72.Jakub Zatloukal3A04:45:0601:40:12
73.Kateřina BalášováAtletika Litvínov, z. s.57F04:45:1501:40:21
74.Marek RyšánekSalamandra salamandra95B04:45:1701:40:23
75.Pavel SvobodaRZ Brno91C04:45:3501:40:41
76.Michal KleštinecŠumpeRun27A04:46:1701:41:23
77.Libor JanůŠumperk28B04:47:3101:42:37
78.Martin KocourekRunCat78236B04:47:4001:42:46
79.Jiří MorevKroměříž183A04:47:4601:42:52
80.Jakub PospíšilPo zemi196A04:48:1501:43:21
81.Milan MarekKlepačov235C04:48:4201:43:48
81.Radek TomanekVaradero136B04:48:4201:43:48
83.Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice65B04:50:2001:45:26
84.Petr PospíšilCH3116B04:53:1901:48:25
85.Tomáš MusilOlomouc89A04:53:3701:48:43
86. Miloslav HumlZhorTeam118A04:54:0601:49:12
87.Iva PachtováOstrava - Moravská Ostrava172G04:54:3301:49:39
88.Marcel NovotkaBrno140B04:55:1001:50:16
89.Lukáš RůžičkaRunsport Team153A04:56:1901:51:25
90.Jakub FejtekTriatlon Slaný26A04:56:3901:51:45
91.Ondřej PanáčekSchrödingerovy kočky166A04:56:5001:51:56
92.Veronika KusáTereza David Tobias194F04:57:0601:52:12
93.Ladislav PlachyOlomouc62A04:57:2101:52:27
94.Tomáš BůbelaBrno211C04:57:2501:52:31
95.Petr OndryášTJ Liga 100 Olomouc167B04:57:4301:52:49
96.Veronika DrtilováLitovel138F04:58:1501:53:21
97.Jan PohlodekHodkovice nad Mohelkou234B04:58:4101:53:47
98.Jan KamínekPraha Košíře12B04:59:1201:54:18
99.Ladislav Wernermilujemehory.eu85A04:59:3201:54:38
99.Michal NemravaOlomouc84A04:59:3201:54:38
101.Miroslav ValošekMk Seitl Ostrava230B05:00:4301:55:49
102.Miroslav ZapletalTefo Bílany168B05:01:0801:56:14
103.Roman VehovskýŠtěpánkovice74B05:01:0901:56:15
104.Lukáš MazákTJ Sokol Hrabenov120A05:03:1501:58:21
105.David KamínekSDH Lhota nad Moravou86B05:03:5601:59:02
106.Dietmar PrucknerIFIRMI Rakousko225C05:05:0102:00:07
107.Lumír JasiokTrek 132425B05:05:0702:00:13
108.Martin MlčochPteni156C05:06:1502:01:21
109.Adrian Broj Broj Team Źlinice210C05:08:5502:04:01
110.Marek ŽabčíkPardubice163B05:08:5802:04:04
111.Jaromír Baxa198A05:10:3602:05:42
112.Tomáš JanekLLB258A05:10:5402:06:00
113.Marek HladnýBrno121B05:12:3302:07:39
114.Petr VltavskýSalomon/Suunto97B05:12:4302:07:49
115.Karel PožárBrno5B05:12:4902:07:55
116.Vladimíra Heroldová Laguna cycles team60G05:13:2602:08:32
117.Milan KlvaňaOB Chrast132B05:14:2602:09:32
118.Lukáš BlažekLesní Albrechtice38A05:14:3602:09:42
119.Denis Zopavý201A05:15:2002:10:26
120.Miroslav JanočkoBernartice176A05:15:2102:10:27
121.Jan NedbalTýnec nad Sázavou88C05:15:3402:10:40
122.Irena AmbrožováKlub biatlonu Břidličná15G05:16:0902:11:15
122.Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná14B05:16:0902:11:15
124.Martin PaříkSK Černošice72B05:16:1802:11:24
125.Magda Zdráhalová TJ Liga 100 Olomouc179G05:16:2402:11:30
125.Rober LahCycloracing team93B05:16:2402:11:30
127.Stanislav KollertSTG Třinec142B05:16:4602:11:52
128.Miloslav BárekPelliboys255A05:17:3502:12:41
129.Jakub SlezákSK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou20A05:18:1302:13:19
130.Radek CimalaFrýdlant nad Ostravicí200B05:18:3702:13:43
131.Ivo Prochazkamikatraining29C05:19:0002:14:06
132.Martin Ryšavý99A05:19:0602:14:12
133.David KunešTišnov217B05:19:1102:14:17
134.Vlastimil Dvořáček164C05:19:1802:14:24
135.Jan GregarUP Olomouc76A05:21:5802:17:04
136.Petr JadrnýTJ Liga 100 Olomouc40B05:22:2602:17:32
137.Ondřej ZobačExtra Brno81A05:22:5002:17:56
138.Martin HadašBrno178B05:22:5702:18:03
139.Antonín Marek SKI - OB Šternberk 46B05:23:5202:18:58
140.Jiří ŠedivýDům pro Julii33A05:24:0002:19:06
141.Libor KoňaříkJSDH Troskotovice151A05:24:0902:19:15
142.Martin SvobodaBrno123B05:24:1902:19:25
143.Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko37B05:24:2502:19:31
144.Miroslav JuhaňákStará Červená Voda44B05:24:5702:20:03
145.Bohumír StoklasaHlučín122B05:25:0502:20:11
146.Zuzana KeszeláKrchleby263F05:26:0502:21:11
147.Martin StřešinkaRýmařov186C05:26:0902:21:15
148.Martin Pospíšil189A05:26:4102:21:47
149.Petr Hnát běžci z Rya100B05:26:4402:21:50
150.Marek LapáčekProsenice206B05:29:0302:24:09
151.Martin VojvodíkSKOB Ostrava154B05:29:1002:24:16
152.Miroslav KuckoLiberec190C05:29:4202:24:48
153.Nikol Paulová127F05:29:5902:25:05
154.Petr JelinekBrno159B05:31:3102:26:37
155.Tomáš SmolichaNový Malín218A05:31:4802:26:54
156.Zdeněk Šťastný75C05:31:5102:26:57
157.Vlasta ZobačováExtra Brno106F05:32:5302:27:59
158.Jan ČapkaTrebic145B05:33:1702:28:23
159.Pavel MalinekMattoni free run Olo102B05:35:3302:30:39
160.Petr RečekSK Černé plíce239B05:36:2202:31:28
161.Kristýna NesrstováSalamandra salamandra90G05:38:4202:33:48
162.Stanislav BadalZábřeh52C05:42:0502:37:11
163.Petr JorníčekJoPe173C05:42:3502:37:41
164.Vladimír ŠimekDOLS Šumperk109B05:43:1502:38:21
165.Roman JašekAO Kobeřice104B05:47:2402:42:30
166.Jiří SyptákInov 8155B05:47:5302:42:59
167.Jan Schwarz16B05:48:3202:43:38
168.Radek LukszaMK Seitl Ostrava128B05:49:2902:44:35
169.Jiří HegerOlomouc111C05:50:2702:45:33
170.Sandra NiesnerováFrýdek-Místek212F05:51:0402:46:10
171.Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc177C05:51:1002:46:16
172.Jaroslav PlašilPsychologie36A05:52:3002:47:36
173.Petr ŠkrobákAC Sportguides Rožnov p. R. 64B05:53:3602:48:42
174.Jiří BělohlávekSK ELDIS Pardubice191C05:55:0602:50:12
175.Ondřej Zedník149A05:56:2902:51:35
176.Michal TichýSenior na Hané79B05:57:1002:52:16
177.Jitka StojaníkováHrbáči run team19F05:58:4802:53:54
178.Vladimír ChvátalÚvaly22C06:01:1502:56:21
179.Adéla ČeřovskáKonice78F06:01:2402:56:30
180.Jakub Herman2JH54B06:01:2802:56:34
181.Václav PurŠumperk220C06:05:1303:00:19
182.Lukáš PolívkaDóda Team Okrouhlá262B06:08:1703:03:23
183.Martina HlavinkovaZabreh213F06:11:4303:06:49
184.Michaela SedlataBVK Nymburské Bomby256F06:13:3403:08:40
185.Tomáš MíčaSK Kuklenská Brno73A06:13:4003:08:46
186.Lucie LidajováRapotín 6F06:14:1103:09:17
187.Ivo Segeč228B06:15:0503:10:11
188.Tomáš JelínekDCM Bravo139A06:18:2903:13:35
189.Daniela Spišaková229G06:19:2303:14:29
190.Jakub VyvážilJihlava61A06:20:1003:15:16
191.Rudolf Malínek238B06:22:3003:17:36
192.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč10G06:24:0403:19:10
193.Lukáš VaculaOstrava103B06:24:4703:19:53
194.Petr VokálKARAT eXtreme Heads63A06:25:4203:20:48
195.Pavel KrálBěžouni z Klánovického lesa185C06:28:0403:23:10
196.Petr ČeřovskýKonice257A06:29:0503:24:11
197.Eva MarkováSKI OB Šternberk47G06:29:2403:24:30
198.Jiří ŠrotířTJ Liga 100 Olomouc83B06:38:0003:33:06
199.Tomáš Zahálka250B06:39:1103:34:17
200.Michal FárlíkTriatlon Prostějov182A06:43:1203:38:18
201.Martin VálkaLonely Long Distance Runner11C06:44:0003:39:06
202.Ondřej KolínekOlomouc261A06:45:0003:40:06
203.Roman Král Bolatice 165C06:46:1303:41:19
204.Lukáš FoukalNASAJ113A06:48:3103:43:37
205.Miroslav HorákVysoká nad Labem66C06:49:0703:44:13
206.Leszek KosiorowskiTeam Bieg Piastów192C06:57:4103:52:47
207.Marek ZadražilAK ATLETIKA HOSTAVICE202A07:13:2504:08:31
208.Dominik NovákOlomouc105A07:14:3104:09:37
209.Tomáš MachekVysoká nad Labem158C07:33:4304:28:49
210.Přemysl JasiokTrek 132458B07:34:3304:29:39
-Robert Střelka9B--
-Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc82B--
-Petra Běhalová129F--
-Daniel Howard Sólo kapr208A--
-Jan RýznarTJ Sokol Hrabenov215A--
-Petr BolhaKULTRIDE219A--
-Slávek VlčekBrno259A--

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Pořadatelé