2020
Trať: Kategorie:

MARATON - 42 km, celkové výsledky

>> Mezičasy
Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Jiří ČípaSalomon/Suunto1A03:08:56-
2.David PelíšekAK Olomouc13A03:11:5200:02:56
3.Robert KrupičkaSalomon team274B03:13:5800:05:02
4.Petr PechekTJ Maratonstav Úpice250A03:15:2300:06:27
5.Ondřej FejfarAK Kroměříž / Inov-8 team273A03:17:3200:08:36
6.David GerychKUPKOLO.cz46B03:24:4200:15:46
7.Tomáš KřivohlávekSalomon/Suunto270A03:25:2100:16:25
8.Pavel BrýdlSalomon/Suunto333B03:28:5700:20:01
9.Tomáš HudecInov-8 Team313A03:31:0200:22:06
10.Lucie MaršánováOlymp Praha / Mizuno194F03:35:1900:26:23
11.Ondřej Pavelka Rapotín26A03:36:2400:27:28
12.Osvald KozákKOS Tesla Brno174A03:43:2000:34:24
13.Magda HorkáSalomon286F03:43:4900:34:53
14.Jiří ŠaclPSK Olymp Praha62A03:46:1900:37:23
15.Oldřich Kokošek63A03:48:2900:39:33
16.Petra Pastorová MK Seitl Ostrava231G03:48:3700:39:41
17.Jan KozákKUPKOLO.cz110B03:48:4100:39:45
18.Hana Švestková StružkováAK Račí údolí317F03:48:5800:40:02
19.Vojtěch GrünSalomon-Suunto265A03:49:4000:40:44
20.Martin Borák336A03:50:2400:41:28
21.Michaela GerychováKUPKOLO.cz58F03:53:0500:44:09
22.Mirosława WitowskaZakopane / Salco GarminTeam324F03:54:3000:45:34
23.Paulina TraczSalcoGarminTeam311F03:59:2900:50:33
24.Kateřina MatrasováSalming running308F04:02:0200:53:06
25.Miroslav CíferskýTriatlon Team Trnava193B04:02:2200:53:26
26.Ondřej SikoraZábřeh235B04:03:0700:54:11
27.Vlasta MoravekKUS Sopotnice323B04:04:4800:55:52
28.Petr KinclHO Tesla Brno165A04:08:5701:00:01
29.Jan HavlenaVSK Univerzita Brno31A04:09:1001:00:14
30.Pavel Matousek147B04:10:3201:01:36
31.Milan DoležalHoral Šumperk151B04:13:1401:04:18
32.Lukáš FialaUničov61A04:13:3401:04:38
33.Jiří PolcarBrno230B04:13:5001:04:54
34.Tomáš GromusKolečkové lyže TOMSKI20B04:17:4101:08:45
35.Jan HlavatíkPivovar Koníček34A04:17:4801:08:52
36.Martin StrachotaŠumperk114A04:17:5901:09:03
37.Tereza KubíčkováPraha 569F04:18:2301:09:27
38.Lenka KohnováBehejBrno.com/Salming118F04:19:0901:10:13
39.Michal Mašlík Šternberk35A04:20:1101:11:15
40.Vítězslav Gazda3B04:20:1601:11:20
41.Aleš KonečnýfKlidu sport team142A04:22:5201:13:56
42.Miloš JakešSkialp DM / Runsport team208B04:22:5401:13:58
43.Martin ŠlampaPraha 42A04:23:2801:14:32
44.Martin SřivánekAK DRNOVICE2B04:25:2601:16:30
45.Dušan StonišCyklosport H&F- Biketyle.cz, Opava217B04:27:1001:18:14
46.Roman Odstrčilík Atletika Holešov 176B04:27:4201:18:46
47.Jan FričekMONETA6B04:28:2501:19:29
48.Eliška KaniováTeam LightBIKE130F04:29:0301:20:07
49.Lukáš RečekOstrava78B04:30:5901:22:03
50.Raphael BicelliRockPoint Running Team115A04:32:1901:23:23
51.Mirek KachyňaTrisk olomouc120C04:33:4101:24:45
52.Pavel SvobodaBrno259C04:34:5401:25:58
53.Karel SvačinaPampeliška Olomouc88A04:36:4001:27:44
54.Zdenka KozákováKOS Tesla Brno175G04:36:5001:27:54
55.Radim StreckŠternberk254B04:37:2301:28:27
56.Zdeněk DvořákAdamov99B04:38:2001:29:24
57.Jan ČervinkaPlant-Powered Chamoix169A04:38:4301:29:47
58.Jiří DouchaHvězda Pardubice50B04:40:3801:31:42
59.Radim Prahlbezeckapraha.cz327B04:40:5601:32:00
60.Jan PonížilTršice251A04:41:0701:32:11
61.Michal NemravaOlomouc23A04:41:2001:32:24
62.Jana MikešováSalming CZ279F04:42:2601:33:30
63.Petr Latka3nec219C04:42:5801:34:02
64.Michael VályLitovel221B04:43:0901:34:13
65.Jakub Hájek328C04:43:1201:34:16
66.Martin KahánekTJ Sokol Dobrá294A04:43:4601:34:50
67.Martin Hořínek Ostrava66A04:44:1501:35:19
68.Miroslav FrankoRun For Fun 241B04:44:4701:35:51
69.Martin GrűnwaldBěhal v dešti126B04:45:0301:36:07
70.Petr FajbišRekrea Ostravice56C04:45:2801:36:32
71.Eva ČurlejováO5 BK Furča Košice140F04:45:3301:36:37
72.Jan HorkýSOB Olomouc5B04:45:5201:36:56
73.Jan ŠaligaŠála329A04:47:4301:38:47
74.Vladimir RiedlŽulová153B04:48:0201:39:06
74.Petr FlorišSCHOTT Lanškroun77B04:48:0201:39:06
76.Ekaterina ZanozinaKerteam172F04:48:1701:39:21
77.Ivo ProchazkaVirgin Active UK182C04:48:3001:39:34
78.Lukáš BernatíkHukvaldy316B04:49:0601:40:10
79.Marek LubrichSKI-OB ŠTERNBERK22B04:49:1901:40:23
80.Michaela MertováŠtefko running team10G04:50:1501:41:19
81.Adam FritscherTJ Liga 100 Olomouc280B04:52:0701:43:11
82.Jiří BumbálekBC Česká Třebová222C04:52:3501:43:39
83.Tomáš Kovalčíkon-off team278B04:53:0601:44:10
84.Iva PachtováMk Seitl ostrava255G04:53:4401:44:48
85.Marek RyšánekOlomouc92B04:54:0801:45:12
86.Tomáš FrydrychZábřeh129B04:55:3801:46:42
87.Veronika DrtilováLitovel45F04:57:2001:48:24
88.Martin GogelaAk Olomouc306A04:57:2501:48:29
89.Roman BadíkBrno257A04:57:3501:48:39
90.Jaromír DoležalPřeklady Hrochová Brníčko152B04:58:0701:49:11
91.Antonín VeselýRekrea Ostravice27B04:59:4601:50:50
92.Robert LahCycloracing Olomouc60B04:59:5701:51:01
93.Ladislav Wernermilujemehory.eu334A05:00:0501:51:09
94.Michal KrejdlLouny188A05:00:4001:51:44
95.Radim Doležal Vegansport21A05:01:1401:52:18
96.Viliam Klamarčík244A05:01:3201:52:36
97.Patrik KuglerFKlidu sport TEAM 184A05:02:0401:53:08
98.Ladislav PlachýKoupelny s.r.o.216A05:02:3701:53:41
99.Jakub NěmecCaramba! Team171A05:03:1201:54:16
100.Michal PetreňDlouhá Loučka127A05:03:1701:54:21
101.Jan ProcházkaZastávka183C05:03:3501:54:39
102.František ŠnóblTelnice258B05:03:4201:54:46
103.Miloš HeclKVS Šumperk314B05:04:0101:55:05
104.Iveta ZoulíkováOB Chrast93G05:04:1001:55:14
105.Marian OzorovskySudkov252B05:05:2001:56:24
106.Miroslav ZapletalTefo Bílany179B05:05:4601:56:50
107.Miroslav DrlíkTJ Sokol Klopina173A05:05:5301:56:57
108.Pavel PattermanKVS Šumperk315B05:06:2401:57:28
109.Michal CygánekMK Prostějov 47B05:10:2902:01:33
110.Jan Maťátkorunsport.cz289B05:12:3202:03:36
111.Miroslav Mašlík Šternberk38B05:13:3402:04:38
112.Eduard KloboučekSK Čechie Smíchov288A05:13:4302:04:47
113.Martin MlčochPteni330C05:13:5102:04:55
114.Tomáš Adámek332A05:14:0002:05:04
115.Rosťa BolekOstrava137C05:14:0202:05:06
116.Radek TomanekVaradero233B05:14:0802:05:12
117.Lukáš LangenbergerPraha325A05:14:3802:05:42
118.Michal KociánLiberec67A05:15:3002:06:34
119.Marek PolachZnojmo160A05:16:2002:07:24
120.Tomáš SmolichaNový Malín94A05:16:2102:07:25
121.Tomáš MěrkaKlub biatlonu Břidličná12B05:16:4702:07:51
122.Irena AmbrožováTeam Irča9G05:16:4802:07:52
123.Filip HoráčekVelka Bystrice91B05:17:2902:08:33
124.Milan PřikrylSlavoj Bruntál203A05:17:5102:08:55
125.Lukáš JurgaFrýdek-Místek202A05:18:0802:09:12
126.Vaclav StaněkOskava72A05:18:1002:09:14
127.Zbyněk KovaříkBřezová nad Svitavou139B05:18:1102:09:15
128.Lumír JasiokTrek 1324220B05:19:1502:10:19
129.Ján ČavojskýŽilina111B05:21:0002:12:04
130.Jana BurianováPraha 971G05:22:5302:13:57
131.Roman SvubNamest na Hane103B05:22:5702:14:01
132.David KamínekSDH Lhota n/M187B05:23:0202:14:06
133.Jan TurečekKlub potápěčů Zábřeh218A05:23:1002:14:14
134.Kristýna NesrstováŠTARNOV149G05:23:5802:15:02
135.Adam BernardPRO DŘEŇ NA DŘEŇ157A05:24:0602:15:10
136.Jan MinarčíkRoušták163A05:24:1402:15:18
137.David ŠevčíkfKlidu Sport Team197B05:24:3902:15:43
138.Petr PospíšilCH3134B05:27:0602:18:10
139.Dalibor Čásek40C05:28:1202:19:16
140.Zdeněk VotavaOlomouc132A05:28:5002:19:54
141.Marek ŽabčíkPardubice236B05:30:1002:21:14
142.Jaromir BaxaLiberec245A05:31:5602:23:00
143.Richard PeiskerKRB Chrudim282C05:31:5902:23:03
144.Petr OndryášTJ Liga 100 Olomouc246B05:32:2002:23:24
145.Libor JanůŠumperk100B05:32:4102:23:45
146.Marek HladnýBrno261B05:34:0502:25:09
147.Pavel SlepicaPipin Bystrovany320B05:35:0002:26:04
148.David Maršálek44.lmopr Jindřichův Hradec227A05:35:5202:26:56
149.Tomáš TylingrRuncat185A05:36:0702:27:11
150.Tomáš KrchňákOstrava-Pouba277B05:36:2002:27:24
151.Petr JorníčekMK Seitl Ostrava256C05:36:4402:27:48
152.Matěj BrdíčkoTJ Spartak Přerov177A05:37:2002:28:24
153.Jiří ŠedivýDům pro Julii57A05:38:0402:29:08
154.Lukáš HavelkaMěsto Albrechtice228A05:39:0902:30:13
155.Jiří DoleželŠumperk108B05:39:3502:30:39
156.Laurent JaumotteAXA59B05:39:5602:31:00
157.Filip GruszPodej mi pivo167A05:40:0602:31:10
158.Radek LukszaMK Seitl Ostrava150B05:40:0702:31:11
159.Jan Kamínek321B05:40:3902:31:43
160.Jiří VávrůTři veteráni281B05:41:0202:32:06
161.Vladimir Fortelka190A05:42:0102:33:05
162.Petr JadrnýTJ Liga 100 Olomouc33B05:43:3502:34:39
163.Vlastička ZobačováExtra Brno337F05:44:0102:35:05
164.Marek BednářKunovice104B05:46:0102:37:05
165.David PejšekClairssy Racing318A05:46:4602:37:50
166.Jonáš GazdíkOlomouc302A05:47:0102:38:05
167.Magdalena WaszczykowskaPrudnik97G05:47:1002:38:14
168.Martin SvobodaBrno200B05:48:1502:39:19
169.Jiří BělohlávekSK ELDIS Pardubice291B05:48:5502:39:59
170.Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc196C05:50:0502:41:09
171.Jan Nedbal305B05:52:4402:43:48
172.Martin BurianĎáblice Stars304B05:52:4502:43:49
173.Petr MatějíkCycloracing Olomouc199C05:53:1102:44:15
174.Roman ČástečkaSDH Hrabůvka253B05:53:2902:44:33
175.Lenka VejdělkováRunsport272F05:53:5402:44:58
176.Aleš DěckýMilujemehory.eu285A05:56:2802:47:32
177.Radek CimalaFrýdlant nad Ostravicí161B05:56:5902:48:03
178.Kateřina Jírová Opava 53F05:57:1102:48:15
179.Lukáš KoudelkaAK Drnovice / AC Okrouhlá64A05:57:5702:49:01
180.Zuzana KeszeláPochodnický spolek205F05:58:1702:49:21
181.Jan Štych214A05:58:2302:49:27
182.Ondřej FialaBOSKOVICE266A06:00:1102:51:15
183.Karel TomečekDoloplazy287A06:01:1702:52:21
184.Martin PaříkČernošice213A06:03:4902:54:53
185.Tomáš HynekD.S. Pancíř307B06:04:4302:55:47
186.David FordeyTJ Spartak Přerov206A06:06:1102:57:15
187.Edyta Koralewska98G06:06:1202:57:16
188.Tomáš ZahálkaKilt Zahálka338B06:08:1402:59:18
189.Ondra ZobačExtra Brno326A06:08:2702:59:31
190.Libor BlahaTeam Bedihošť14A06:08:4902:59:53
191.Jan Jurek PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 178A06:09:2103:00:25
192.Jana HlavinkováOkrouhlá86F06:09:4703:00:51
193.Petr JelínekBrno260B06:10:0503:01:09
194.Marketa LorinczyVSK Univerzita Brno109F06:11:1303:02:17
195.Andrea TovárkováTeam Irča18G06:16:0703:07:11
196.Lukáš PolívkaOkrouhlá28A06:17:0703:08:11
197.Jiří AmbrosSlatinice155B06:18:0903:09:13
198.Michal ČavojskýJundrov85A06:19:1003:10:14
199.Jana Cupáková36F06:19:4703:10:51
200.Martina NovákováSlavia Žižkov - Voláč4G06:20:0903:11:13
201.Karolína OřechovskáMattech team249F06:22:0503:13:09
202.Jiří Nezval30A06:22:3603:13:40
203.Vladimír ŠimekDols Šumperk211B06:22:3703:13:41
204.Luděk KlapilOD MORAVA Holešov195B06:23:1303:14:17
205.Lukáš VaculaOstrava24B06:23:1403:14:18
206.Jan ČapkaTrebic138B06:23:2403:14:28
207.Roman JašekAO Kobeřice79B06:23:3703:14:41
208.Honza FulíkMiHo240B06:24:2903:15:33
209.Tomáš ProkešOK Slavia Hradec Králové226B06:24:3003:15:34
210.Martin Pospíšil141A06:24:4003:15:44
211.Marek WerbitzkyBrno80C06:24:5403:15:58
212.Martin MacháčekBrno84C06:26:1103:17:15
213.Ondřej PrášekKajak VUT19B06:26:2103:17:25
214.Tomáš DoubekKoupelny s.r.o.215A06:29:0403:20:08
215.Tomáš LovasASPOT Hulín247B06:29:3203:20:36
216.Adam Ježek101A06:30:1703:21:21
217.Wojtek SzelochGlucholazy212A06:32:1303:23:17
218.Jitka SvačinováPampeliška Olomouc89F06:33:0403:24:08
219.Petr MisiarzTrek 1324275B06:33:0903:24:13
220.Lukáš Dostál331A06:34:0803:25:12
221.Lukáš MazákTJ Sokol Hrabenov164A06:37:3403:28:38
222.Petr KudláčTJ Sokol Mohelno32A06:38:2903:29:33
223.Blanka KlimešováOpava55G06:39:0003:30:04
224.Marek OčadlíkOpava239B06:39:0403:30:08
225.David ZatloukalUherský Brod44A06:39:4503:30:49
226.Jiří JirásekK.O. PODĚBRADY70C06:42:1503:33:19
227.Král RomanBolatice284C06:44:1103:35:15
228.Jana GříbkováPERUN TEAM BLANSKO43G06:44:3203:35:36
229.Ladislav DrábekUničov209B06:52:2503:43:29
230.Jan GencoOrlová49C06:53:0003:44:04
231.Petr HurtíkZlaté Hory73C06:54:0403:45:08
232.Jaroslav KocourekHavířov105C06:54:1303:45:17
233.Jaroslav KrátkýOlomouc82B06:57:2503:48:29
234.Jakub HladišOlomouc90A06:58:1303:49:17
235.Jaroslava Hermanová2JH192G07:02:1303:53:17
236.Jitka StojaníkováHrbáči run team37F07:08:4903:59:53
237.Dominik NovákOlomouc52A07:08:5103:59:55
238.Petr ZapletalZlaté Hory301C07:09:3304:00:37
239.Zdeněk KlučkaŠumperk146B07:11:0904:02:13
240.Kateřina DutszákováLitovel229F07:12:2304:03:27
241.Martin VálkaLonely Long Distance Runners Ostrava83C07:19:1404:10:18
242.Jitka GencováOrlová48G07:19:1904:10:23
243.Petr VokálKARAT eXtreme Heads7A07:20:4104:11:45
244.Paul HonigOlomouc25B07:21:0304:12:07
245.Jakub Herman2JH191B07:21:0904:12:13
246.Pavel KrálBěžouni z Klánovického lesa292C07:25:1704:16:21
247.Ladislava VondráčkováŠternberk181G07:25:2204:16:26
248.Dalibor KrbílekLíšná156C07:26:0104:17:05
249.Michal JančíkAK Přerov65A07:41:3304:32:37
250.Blanka MazouchováSDH Čekyně68G07:41:3604:32:40
251.Václav BlahaTEAM Bedihošť234C08:04:2004:55:24
251.Alena HaluzováNivnice15G08:04:2004:55:24
253.Eliška Anna KubičkováSC Marathon Plzeň186G08:33:1005:24:14
DNFDavid KnotekDobytčáci8A--
DNFPetr MaturaNáklo16B--
DNFDominik ChlupáčSportObchod.cz39A--
DNFAlexandr SkribuckijMK Prostějov74A--
DNFMiroslav JanočkoBernartice 76A--
DNFEva Hradská96G--
DNFVítězslav AdamíčekBrušperk116B--
DNFGabriela KrčmářováLudmírov 117G--
DNFVanda Jenejovádynafit_geosport/slovak ultra trail team119F--
DNFJan HložekTřinec124B--
DNFPetr KatovskýBrno125B--
DNFIvo SovišBěžci z Rya133B--
DNFAnna KorobkoON Running/BehejBrno.com162F--
DNFPetr VltavskýSalomon/Suunto166B--
DNFVít ProcházkaLUGANO SKY RUNNING TEAM170B--
DNFVít PavlištaTrenovanibehu.cz201A--
DNFRadim HuttaŠpačince207A--
DNFJan MíšekBONBON Praha210C--
DNFLuboš ŠvihelSokol Chochol238C--
DNFPetra Doleželova242G--
DNFJiří PetrSalomon/Suunto264B--
DNFMarek CausidisBUFF/SALOMON TEAM267A--
DNFLukáš RůžičkaRUNSPORTTEAM268A--
DNFPeter FraňoSalomon/Suunto269A--
DNFPetr BolhaMedlánecká rychta283A--
DNFRadek HüblRunSport290A--
DNFJan NovotnýUjo298A--
DNFTomáš KlimekTriklub Olomouc 2005300C--
DNFJan CenkerUjo309A--
DNFZuzana BartasovaInov8 Czech 322F--
DNFDalimil HotaJahůdky Třinec335A--

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Pořadatelé